Baterie zinkochloridová GP Greencell AA, R6P, blistr - 4ks

Kód: C_BAT_GBT_AA4
Tip
Neohodnoceno
Značka: GP
49 Kč 40 Kč bez DPH 12 Kč / 1 ks
Skladem (>5 balení)
Můžeme doručit do:
5.10.2023

tužkové baterie AA • nenabíjecí • napětí 1,5 V • zinkochloridové • vhodné do hodin, ovladačů, fotoaparátů, kamer, hraček • 4 ks v balení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Většině produktů kolem nás dodávají energii baterie. Nenápadné kompaktní články nabité energií mnohdy uniknou naší pozornosti, přesto tvoří základní složku pro téměř veškerou moderní elektroniku. Využíváme je každý den a nikdy nepotěší, pokud energie v přístroji dojde zrovna tehdy, kdy ho nejvíce potřebujeme. Naštěstí existuje snadný způsob, jak tomuto nemilému překvapení předejít. Pořiďte si baterie do zásoby a nic už vás nepřekvapí.

Kvalita za pakatel

Společnost GP patří mezi přední světové výrobce baterií. Vsaďte na značkovou kvalitu a dodejte svým přístrojům dlouhodobou energii, jež je nejen cenově příznivá, ale i ohleduplná k životnímu prostředí. Zinkochloridový typ poskytuje finančně výhodný zdroj energie pro nejběžnější zařízení s malým nebo středním odběrem proudu. Baterie lze skladovat až 3 roky a fungují v širokém teplotním rozpětí od -20 do +40 °C. Nenabíjecí AA varianta se hodí především do běžně užívaných domácích zařízení a pomůcek, například do hodin nebo ovladačů. Jsou jimi poháněny také mnohé dětské hračky, případně vám tento typ umožní zaznamenávat zážitky na kameru či fotoaparát.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tužkové baterie
Hmotnost: 0.2 kg