Eucerin AtopiControl lehká tělová emulze 200 ml

Kód: C_KRM_EUC_BAL200
Tip
1 hodnocení
Značka: Eucerin
639 Kč 528 Kč bez DPH
Skladem (1 balení)
Můžeme doručit do:
5.10.2023

Tělová emulze pro každodenní použití s licochalconem A, ceramidy a bambuckým máslem pro péči o atopickou pokožku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základní každodenní péče o pokožku s atopickou dermatitidou Lehká tělová emulze, která zklidňuje svědící a podrážděnou pokožku a posiluje kožní bariéru.
                                                       

Lehká tělová emulze pro atopickou pokožku

Atopická pokožka je podrážděná, suchá a svědí. Toto svědění nutí ke škrábání, které narušuje kvalitu spánku a může mít negativní dopad na kvalitu života.

Eucerin AtopiControl Lehká tělová emulze je tělová emulze pro každodenní použití, která byla vyvinuta speciálně pro zklidnění a intenzivní hydrataci podrážděné a svědící pokožky. Lehká, avšak výživná emulze olej-ve-vodě je obohacena o zklidňující licochalcon A, ceramidy a bambucké máslo pro posílení kožní bariéry a zmírnění vysušování a svědění pokožky. Doporučujeme ji používat také během akutního vzplanutí spolu s Eucerin AtopiControl Acute krémem, Eucerin AtopiControl Sprejem proti svědění a vašich obvyklých léků.

Tělová emulze na atopický ekzém a atopickou dermatitidu poskytuje okamžitou hydrataci, která pokožku zjemňuje a zvláčňuje, a při pravidelném používání viditelně zlepšuje stav pokožky. Klinické a dermatologické testy prokázaly, že Eucerin AtopiControl Lehká tělová emulze zlepšuje kvalitu spánku a kvalitu života pacientů s atopickou dermatititdou.1

Emulze bez parfemace má lehkou, příjemnou konzistenci, která se rychle vstřebává, je nemastná a nelepivá. Eucerin AtopiControl Lehká tělová emulze je dermatologicky testovaná na suchou, atopickou pokožku. Je vhodná na jemnou pokožku kojenců a novorozenců od prvního dne. Díky jemnému, ale účinnému složení, je vhodná jak pro děti, tak dospělé - tedy lze ji používat pro zachování kožní bariéry a efektivní zklidnění svědivé pokožky celé rodiny.

Pokud chcete zjistit více o atopické dermatitidě a atopickém ekzému u dětí a novorozenců, přečtěte si náš nejnovější článek.

1 Beiersdorf spol. s r.o., klinické údaje, duben/květen 2019

Klinické a dermatologické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly velmi dobrou účinnost a kožní snášenlivost.

Klíčová zjištění

99Výrobek přináší úlevu suché, hrubé pokožce

99Výrobek má příjemnou a vyživující konzistenci

98Výrobek pokožku zklidňuje

98Po použití je pokožka hladká a vláčná

97Výrobek poskytuje intenzivní hydrataci

97Výrobek přináší úlevu podrážděné pokožce

96Výrobek zmírňuje zarudnutí

Použijte tento výrobek, pokud:

Trpíte atopickou dermatitidou a hledáte hydratační výrobek na celé tělo pro každodenní použití:
Eucerin AtopiControl Lehká tělová emulze  je emulze pro každodenní použití, která byla vyvinuta speciálně pro zklidnění a intenzivní hydrataci podrážděné a svědící pokožky.

Hledáte tělový hydratační výrobek, který můžete používat spolu s vašimi předepsanými léky během vzplanutí:
Eucerin AtopiControl Lehkou tělovou emulzi lze používat během vzplanutí spolu s vašimi předepsanými léky, Eucerin AtopiControl Sprej proti svědění a Eucerin AtopiControl Acute krém pomáhají pokožku zklidňovat a zmírňovat svědění.

Vaše dítě má atopickou dermatitidu a je novorozenec nebo starší:
Eucerin AtopiControl Lehká tělová emulze pomůže zmírnit jeho diskomfort a zlepšit stav pokožky.

Dáváte přednost výrobku s lehkou konzistencí, který se snadno vstřebává:
Eucerin AtopiControl Lehká tělová emulze má lehkou, přesto účinně vyživující konzistenci, která se rychle a snadno vstřebává a nezanechává mastné stopy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tělové krémy
Hmotnost: 0.25 kg