Doprava od 1 200 Kč ZDARMA (Balíkovna do 5 kg).

G&G Tablety do myčky All in one 40 ks

Kód: 3723
147 Kč 121 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

G&G Tablety do myčky All in one 40 ks

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • Gut & Günstig tablety do myčky 40 ks All-in-1Tablety pro použití v myčce. Kromě funkce soli a efektu oplachovacího prostředku obsahuje všechny relevantní funkce pro optimální čištění ALL-IN-ONE vše v jednom, a to i odolné odstraňování skvrn. Šetrný k nádobí a dekoraci. Jejich speciální složení poskytuje čistotu, lesk a svěží vůni. Vše v 1 znamená, že tento přípravek má 13 funkcí v 1 tabletě: mycí prostředek, leštidlo, sůl změkčující vodu, formule ochrany skla, prostředek bránící usazování se vodního kamene, chrání a leští ocel, funkce čištění myčky, posiluje proplachování, funkce ochrany stříbra, odstraňování odolných skvrn, odstraňování nepříjemného pachu. Dodatečně byl výrobek obohacen o aktivátor mytí při nízké teplotě, a tak tabletky jsou účinné již při teplotě 40 stupňů. Díky tomu se zmenší spotřeba energie. Tabletky G&G zanechávají Vaše nádobí dokonale čisté a lesklé. DOVOZ: Německo. Obsah: 840 g (40 x 21 g). Značka: Gut & Günstig. Výrobce: EDEKA.ALL-IN-ONE:
 • Čistič: Vysoce účinné látky rychle a důkladně odstraní i odolné nečistoty - pro vynikající výsledek čištění.
 • Oplachovací prostředek: oplachovací prostředek zajišťuje zářivý lesk bez skvrn na skle a na nádobí. Zabraňuje tvorbě vodnímu kameni a vodním skvrnám.
 • Funkce soli: Speciální náhražky solí chrání nádobí a myčku před škodlivými usazeninami vodního kamene.
 • Lesk nerezové oceli: Speciální složení potlačuje nepříjemné skvrny na nerezové oceli, takže příbory z nerezové oceli přímo svítí.
 • Ochrana skla: Ochrana skla pomáhá minimalizovat trvalé poškození skla (korozi skla).
 • Ochrana stříbra: Díky ochraně stříbra je sníženo zanášení postříbřeného příboru.
 • Schopnost rozpouštět tuk: Pomáhá odstraňovat mestné nečistoty a minimalizuje zbytky.
 • Extra suchý efekt: Nádobí schne rychleji a snižuje se tvorba skvrn vody.
 • Péče o stroj: Snižuje tvorbu usazenin - pro čistou myčku nádobí.
 • Čisticí posilovač: Integrovaný čisticí posilovač pomáhá odstraňovat nejtěžší mastnotu a nečistoty.
 • Aktivní urychlovač: Rychlá rozpustnost zajišťuje silné čištění od začátku mycího cyklu. 
 • POUŽITÍ:1. Vložte tabletu do dávkovací komory.  Ujistěte se, že klapka dávkovací komory není zajištěna.  2. Zavřete dávkovací komoru a myčku.  Vyberte a spusťte prací program. POZOR: Nevkládejte tabletu do koše na příbory ani zásuvky na příbory.SLOŽENÍ:viz Inhaltsstoffe na zadní straně obalu.DOVOZ:Německo.VAROVÁNÍ:Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře. Zamezte dlouhotrvajícímu styku s kůží. Používejte pouze na WC mísy. Nemíchejte s bělicími činidly ani jinými domácími čisticími přípravky.ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ:Zcela prázdný a čistý obal je možné recyklovat. Chraňte životní prostředí. Třídění odpadu má smysl.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tablety do myčky
Hmotnost: 1.65 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: