Dr. Beckmann speciální čistící a pečující tablety do kávovaru 6 ks

Kód: C_CIS_BEC_KAV6
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Dr. Beckmann
89 Kč 74 Kč bez DPH
Skladem (5 balení)
Můžeme doručit do:
31.3.2023

Dr. Beckmann čistící a pečující tablety díky speciálnímu složení s aktivními kyselými látkami odstraňují zbytky kávy a spolehlivě tak chrání kávovar. Pro dokonalé potěšení z kávy a dlouhou životnost kávovaru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro dokonalý požitek z kávy a dlouhou životnost kávovaru je důležité zařízení pravidelně čistit. Při každém použití kávovaru se totiž usazují kávové tuky a oleje, což může mít vliv na fungování kávovaru. Dr. Beckmann čistící a pečující tablety odstraňují veškeré zbytky kávy a spolehlivě chrání váš kávovar.

  • S aktivním kyslíkem: odstraňuje veškeré zbytky kávového tuku a oleje
  • Pro všechny populární kávovary a plně automatické stroje (kávovary, kávovary / poloautomaty, držáky filtrů, termosky a kávové konvice)
  • Ideální pro AEG, Bosch, Jura, Saeco, Siemens, Senseo a mnoho dalších
  • Obsah: 6 tablet po 1,6 g
Složení

1 tableta vystačí na 1 čištění. Návod: Vložte tabletu do přihrádky na mletou kávu, umístěte šálek pod hubici a spusťte proces přípravy mleté kávy. Po průchodu 1/2 šálku vody vypněte zařízení na 8 minut (hlavní vypínač), poté jej znovu zapněte a ukončete cyklus. Tento proces vaření (již bez tablety) opakujte alespoň třikrát. Vyjměte varnou část a opláchněte ji pod čistou vodou. Stroj ještě 2x propláchněte. Nemá-li kávovar přihrádku na mletou kávu, řiďte se návodem výrobce. Varování Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. Používejte ochranné rukavice. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. 5-<15 % fosfonáty, 5-<15 % bělicí činidla na bázi kyslíku

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství ke kávovarům
Hmotnost: 0.1 kg