Dr. Beckmann intenzivní odvápňovač 250 ml

Kód: C_CIS_BEC_ODV250
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Dr. Beckmann
79 Kč 65 Kč bez DPH
Skladem (5 balení)
Můžeme doručit do:
5.10.2023

Vysoce účinný aktivní odvápňovací prostředek určený pro všechny typy kávovarů, žehliček a rychlovarných konvic. Účinný i proti velmi silnému zavápnění. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Speciálně vytvořený pro snadné a rychlé odvápění kávovarů. Pravidelné odstraňování vodního kamene prodlužuje životnost vašich domácních spotřebičů a šetří energii.

Balení obsahuje až 5 čisticích cyklů.

Návod:

Použití v kávovaru: Nalijte do nádoby 500 ml vody. Při normálním znečištění nalijte jednu rysku obsahu lahvičky (50 ml). Při velkém znečištění nalijte 1,5 až 3 rysky (75-150 ml). Roztok nalijte do nádržky na vodu kávovaru nebo varné konvice. Zapněte přístroj a zapněte parní cyklus. Následně dvakrát propláchněte čistou vodou.

Použití v rychlovarné konvici: Nalijte do konvice cca 50ml odvápňovače a zalijte 500 ml vody. Směs začne ihned reagovat a konvice bude odvápněna, jakmile reakce skončí. Nezapínejte varný program, konvice se odvápní sama! 

Použití v žehličce a jiných domácích spotřebičích: Dbejte pokyny výrobce.

Dovezeno z Německa.

Dráždivý

Dr. Beckmann Intenzivní odvápňovač 250ml
Varování
Způsobuje vážné podráždění očí. 
Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.
<5% fosfonáty, fosfáty

Doplňkové parametry

Kategorie: Odvápňovače a čističe kávovarů
Hmotnost: 0.2 kg