Eucerin krém na opalování pro děti FPS 50+ kapesní velikost 50 ml

Kód: C_KRM_EUC_SLS50
Neohodnoceno
Značka: Eucerin
189 Kč 156 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Toto mléko na opalování chrání citlivou dětskou pokožku před spálením a poškozením vlivem slunečního záření.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Eucerin Dětské mléko na opalování s ochrannými mikropigmenty SPF 30 bylo vyvinuto speciálně pro ochranu jemné a citlivé pokožky malých dětí před spálením a poškozením v důsledku působení slunečního záření. Pro nepřímé sluneční záření. Bez chemických filtrů, parabenů, barviv a parfemace.

  • Jeho účinná UVA/UVB ochrana neobsahuje chemické filtry - jejím základem jsou mikropigmenty, které odrážejí UV paprsky bezprostředně od povrchu pokožky, aniž by do pokožky pronikaly.
  • Vitamín E posiluje vlastní obranné mechanismy pokožky a dexpanthenol pokožku zklidňuje.

Klinické studie prokázaly účinnost a kožní snášenlivost - i u pacientů s atopickým ekzémem

Jak používat:

Aplikujte na pokořku alespoň 30 minut před sluněním. Nechte důkladně vstřebat - může zanechat stopy na oblečení. Aplikaci během dne pravidelně opakujte, zejména v případě zvýšeného pocení a rizika setření. Doba působení se opakovanou aplikací neprodlužuje. Velmi malé děti a kojence nikdy nevystavujte přímému slunečnímu záření a intenzivnímu polednímu slunci

Jemná dětská pokožka bude účinně chráněná před škodlivými vlivy UVA /UVB záření a před spálením.

Upozornění:

Vyvarujte se nadměrného působení přímého poledního slunce! Chraňte se před slunečním zářením pokrývkou hlavy a slunečními brýlemi!

Další informace: Kosmetický produkt má dobu minimální trvanlivosti 36 měsíců a doporučená doba spotřebování po otevření je 12 měsíců. Údaj o minimální trvanlivosti není povinné uvádět na obalu kosmetického přípravku, jehož minimální trvanlivost přesahuje třicet měsíců. U těchto výrobků se uvede údaj o době, po kterou lze přípravek po otevření používat, aniž by došlo k újmě na zdraví spotřebitele. Tato informace se vyznačí symbolem otevřené nádobky na krém.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na opalování
Hmotnost: 0.3 kg
Položka byla vyprodána…