Doprava od 1 200 Kč ZDARMA (Balíkovna do 5 kg).

Frosch Hygienický čistič Levandule s rozprašovačem 500 ml

Kód: 2464
74 Kč 61 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
5.3.2024

Frosch Hygienický čistič Levandule s rozprašovačem 500 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejvíce ekologický čistič koupelny v Evropě. Pro účinné a hygienické čištění koupelny a toalety. Účinná receptura s vůní levandule zbaví koupelnu a toaletu od bakterií a optimálně odstraní nečistoty, zbytky mýdla, vodní skvrny a vápenaté usazeniny. Pohlcuje nepříjemné pachy a dodává příjemně svěží levandulovou vůni.

Historie značky Frosch

V roce 1986 se nově vytvořená značka FROSCH stala malým, zeleným průkopníkem na poli čistících výrobků přátelských k životnímu prostředí. Značka vznikla spojením nadšení a vysokého zájmu zákazníků - zaměření na ochranu životního prostředí bylo v té době v Německu velmi silné. Ekologicky zaměřené výrobky měly velký úspěch. Jsou založeny na osvědčených ingrediencích a přírodních domácích prostředcích s vysokou mírou odbouratelnosti v přírodě, které FROSCH používá nepřetržitě od svého vzniku.

Před 25 lety značka FROSCH uvedla jako první na trh bezfosfátové detergenty. Postupně FROSCH rozšířil své expertní znalosti v oblasti ekologického čištění, šetrného k životnímu prostředí. Ochrana životního prostředí a udržitelnost jsou nedílnou součástí celého výrobního řetězce ve výrobním závodě FROSCH ve městě Mainz v německém Porýní - Falcku. Produkty FROSCH se vyrábějí s vysokým stupněm energetické účinnosti, ať už jde o suroviny nebo spotřebu energie a vody. Díky tomu získala společnost ekocertifikát EMAS II.

Díky svému přístupu a aktivitám značka FROSCH stále získává důvěru dalších zákazníků. FROSCH byl také jmenován Nejdůvěryhodnější značkou roku 2010 - již devětkrát za sebou - v oblasti "Čistící prostředky" (každoroční volba čtenářů Reader 's Digest). Produkty FROSCH si zajistili místo téměř ve všech oblastech domácího čištění.

  • Použití: Rozprašovač trysku otáčejte tak dlouho, dokud se na vrchu objeví symbol ON. Nastříkejte, nechte krátce působit a otřete na mokro, následně vyleštíte suchým hadříkem. Správné dávkování šetří náklady a chrání životní prostředí.
  • Složení: ˂ 5% aniontové povrchově aktivní látky, Lactic acid, levandulový olej, v nízkém množství potravinářská barviva.
  • Upozornění: Nekombinujte s jinými produkty. Poprašek mlhy nevdechujte do sebe. Neaplikujte na materiály, které jsou citlivé na kyselinu, jako např. mramor, teraco, přírodní kámen, armatury ze zlatou nebo stříbrnou vanou nebo smaltované vany. Na citlivých materiálech vyzkoušejte předem na nenápadném místě. Při citlivosti pokožky doporučujeme použít gumové ochranné rukavice. Armatury důkladně opláchněte a vyčistěte se suchým hadříkem.
  • Skladování: Skladujte mimo dosah dětí.
  • Země původu: Německo

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky do kuchyně
Hmotnost: 0.55 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: