Dr. Beckmann pytlíčky na praní - Super Weiß bílé prádlo 80 g

Kód: C_PRA_BEC_BP80
Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: Dr. Beckmann
86 Kč 71 Kč bez DPH
Skladem (>5 balení)
Můžeme doručit do:
31.3.2023

Bílé prádlo časem zežloutne a zešedne, takže ztratí svou zářivost. Důvodem je časté mytí při nízkých teplotách nebo usazování vodního kamene ve vodě. Dr. Beckmann Super White odstraňuje zašednutí a dodává bílému prádlu opět zářivě bílý odstín, a to i po opakovaném praní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bílé prádlo časem zežloutne a zešedne, takže ztratí svou zářivost. Důvodem je časté mytí při nízkých teplotách nebo usazování vodního kamene ve vodě. Dr. Beckmann Super White odstraňuje zašednutí a dodává bílému prádlu opět zářivě bílý odstín, a to i po opakovaném praní.Praktické porcované sáčky na společné praní lze vložit přímo do bubnu s bílým prádlem.

  • Zářivá a dlouhotrvající bílá
  • Odstraňuje šedivění a žloutnutí
  • Vysoce účinná receptura Ultimate White pro maximální bělící účinek
  • Účinnost od 20 °C
  • Praktické sáčky na praní s prádlem

15-30 % bělicích činidel na bázi kyslíku; méně než 5 % aniontových povrchově aktivních látek. Vonné látky, optické zjasňovače. Podmínky skladování a použití Skladujte odděleně od potravin a krmiv. Chraňte před vlhkostí a vlhkostí.

POZOR Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí.

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Pokud je to možné, vyjměte kontaktní čočky. Pokračujte v oplachování. Pokud podráždění očí přetrvává: Vyhledejte lékařskou pomoc. Vhodný jako přísada do všech pracích prostředků a při všech teplotách praní od 20 °C (čím vyšší teplota, tím lepší výsledek). Vhodné také pro bílé textilie s barvivy. Nenanášejte prášek přímo na textilie. Velikost sáčku na společné praní je určena technicky. Jen tak je zajištěno, že se prášek během velmi krátké doby zcela rozpustí, a to i při nízkých teplotách praní, a může se plně rozvinout jeho účinek. Dodržujte symboly péče o textilie.

Doplňkové parametry

Kategorie: Prací prášky
Hmotnost: 0.1 kg