Dr. Beckmann prací prášek na záclony 3x40g

Kód: C_DRBEC_PRA_ZAC40
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Dr. Beckmann
75 Kč 62 Kč bez DPH
Skladem (>5 balení)
Můžeme doručit do:
5.10.2023

Dr. Beckmann rozjasňovač záclon spolehlivě odstraňuje prach, mastnotu, nikotin a nepříjemné pachy. Výsledkem budou zářivě bílé záclony. Speciální složení zvyšuje účinek všech běžných pracích prostředků, takže není zapotřebí speciální pracího prostředku na záclony.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dr. Beckmann - bělidlo na záclony balení 3x40Gr
pro dokonalé bílé záclony, účinné již od 20 Stupňů. Odstraňuje záclony od kouře, nečistot, zažloutnutí prachu apod.
Balení 3x40Gr

Použití: Sáček umístěte spolu se záclonami přímo do pracího bubnu pračky a použijte běžný prací prostředek a běžný prací program (ne krátké programy). Rozjasňovač působí již od 20°C. Díky koncentrovanému složení postačí jeden sáček na jednu prací dávku bílých záclon.

Složení

Pro dokonalé bílé záclony, účinné již od 20 Stupňů. Odstraňuje znečištění od kouře, zažloutnutí , prachu apod.

Použití: Vhoďte jeden sáček přímo do bubnu pračky na špinavé prádlo. Nadávkujte prací prostředek obvyklým způsobem a zvolte požadovaný program (nepoužívejte krátké programy). Vlhké závěsy pověste. Vhodné na bílé a světlé textilie. Nepoužívejte na vlnu a hedvábí a barevný textil. Vždy dbejte pokynů výrobce textilu.

Varování: Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv.

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

15-<30 % bělicí činidla na bázi kyslíku, <5 % aniontové povrchově aktivní látky, optické zjasňovače, parfémy UFI: 70K5-10JX-3008-RATC.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Prací prášky
Hmotnost: 0.2 kg