Nivea Cellular Luminous630 - sérum proti pigmentovým skvrnám 30 ml

Kód: C_KRM_NIV_SER30
Novinka
3 hodnocení
Značka: Nivea
470 Kč 388 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Pokud se chcete zbavit pigmentových skvrn a zpomalit stárnutí pleti, je toto sérum pro vás to pravé. Patentovaná látka Luminous 630 viditělně zesvětluje skvrny a redukuje je až o 50 %. Sjednotí odstín pleti a zanechá ji rozzářenou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lehké sérum s patentovaným Luminous630® redukuje tmavé skvrny způsobené slunečním zářením, stárnutím pleti a těhotenstvím nebo menopauzou. Preventivně působí proti jejich opětovnému výskytu a navrací pleti sjednocený a přirozeně zářivý vzhled. Je jemné k pleti.

                                                                Luminous630® je výsledkem 10letého výzkumu Nivea a působí na buněčné úrovni. Jedná se o vysoce efektivní kombinaci látek, která vyrovnává produkci melaninu, a tím zabraňuje výskytu nových skvrn.

Prokázané výsledky:
- Za 4 týdny jsou skvrny viditelně světlejší.
- Za 8 týdnů je intenzita skvrn redukována o 50 %.
- Při pravidelném používání¹ dochází k neustálému zlepšování.

¹ 12týdenní studie.

  • Dermatologicky testováno a schváleno

 Příprava a použití

Použití: Aplikujte každé ráno a večer na vyčištěnou pleť celého obličeje. Následně použijte denní krém s vysokým ochranným faktorem. Produkty s Luminous630® aplikujte maximálně 4x denně. Vyhněte se kontaktu s očima.

Další informace: Kosmetický produkt má dobu minimální trvanlivosti 36 měsíců a doporučená doba spotřebování po otevření je 12 měsíců. Údaj o minimální trvanlivosti není povinné uvádět na obalu kosmetického přípravku, jehož minimální trvanlivost přesahuje třicet měsíců. U těchto výrobků se uvede údaj o době, po kterou lze přípravek po otevření používat, aniž by došlo k újmě na zdraví spotřebitele. Tato informace se vyznačí symbolem otevřené nádobky na krém.

Dovoz Itálie. 

Art.-No.94429

Doplňkové parametry

Kategorie: Pleťová séra a emulze
Hmotnost: 0.1 kg
Položka byla vyprodána…