Doprava od 1 200 Kč ZDARMA (Balíkovna do 5 kg).

Air Wick Ranní rosa gelový osvěžovač vzduchu 150 g

Kód: 4557
31 Kč 26 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Osvěžovač vzduchu Air Wick Morning Rain přináší svěží vůni ranní rosy v gelové formě. Speciálně vyvinutý pro dokonalé osvěžení každé místnosti, nabízí nepřetržitou vůni po dobu jednoho měsíce. Stačí jen jednoduše otočit přístroj a uvolnit zklidňující dlouhotrvající vůni dle vašich potřeb. Elegantní a diskrétní design tohoto dávkovače z něj činí ideální doplněk pro jakýkoli interiér.

  • Nenápadný design produktu
  • Svěží vůně ranní rosy 
  • Eliminuje pachy

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Návod k použití: Fólii ze přední strany produktu odstraňte zcela nebo částečně, tak zajistíte postupné uvolňování vůně. Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky. 
  • Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Při požití: Necítíte-li se dobře, volejte Toxikologické informační středisko nebo lékaře. Chraňte před teplem. Nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50°C.

Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. 

Použité obaly odložte na místo určené obcí k ukládání odpadu. Obal předejte k recyklaci až po jeho důkladném vyprázdnění.

Air Wick Gel Morning Rain gelový osvěžovač vzduchu 150 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: