Dr. Beckmann roll-on na skvrny 75 ml

Kód: C_ODS_BEC_ROL75
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Dr. Beckmann
89 Kč 74 Kč bez DPH
Skladem (2 balení)
Můžeme doručit do:
5.10.2023

Dr. Beckmann roll-on na skvrny je praktický a rychlý odstraňovač skvrn. Účinně a velmi důkladně odstraní různé typy skvrn od make-upu, trávy, mastnoty, ovoce, kávy, červeného vína a mnohé další, aniž by musel být prán celý oděv. Je vhodný i pro textilie, které nelze prát ve vodě. Díky praktickému balení je ideální na dovolenou a pro cestování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Roll-on odstraňuje bez praní čerstvé i starší skvrny od mastnoty, ovoce, červeného vína, kávy, krve apod. nejen z běžných textilií, ale i z čalounění. Bez praní - ideální na cesty.

  • rychlý odstraňovač skvrn
  • vhodný i pro textilie, které nelze prát ve vodě
  • vhodný na cesty 
     

Návod k použití: 1. Ověřte stálobarevnost textílie. 2. Skvrnu podložte čistým suchým kapesníkem a aplikujte přípravek. 3. Navlhčeným hadříkem odstraňte zbytky přípravku. 4. Pokud po číštění zůstanou mapky, vymáchejte ve vodě. 5. Je-li nutné, postup opakujte.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Při styku s kůží okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení.

Složení: 5-15 % aniontové povrchově aktivní látky, <5 % neiontové povrchově aktivní látky, bělicí činidla na bázi kyslíku. Také obsahuje parfémy, konzervační činidla (sodium benzoate).

Doplňkové parametry

Kategorie: Odstraňovače skvrn
Hmotnost: 0.1 kg