Dr. Beckmann odstraňovač skvrn - lepidlo, žvýkačka, barvy 50ml

Kód: C_DRBEC_ODS_LZB50
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Dr. Beckmann
68 Kč 56 Kč bez DPH
Skladem (>5 balení)
Můžeme doručit do:
3.4.2023

Dr. Beckmann ďáblík na lepidlo, žvýkačka, barvy 50 ml - odstraňovač skvrn od lepidla, žvýkačky, z kanceláře a domácího kutilství, barvy, laky na nehty, skvrny od inkoustových kazet, etiket. S extra výkonem rozpouštědla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dr. Beckmann ďáblík na lepidlo, žvýkačka, barvy 50 ml - odstraňovač skvrn od lepidla, žvýkačky, z kanceláře a domácího kutilství, barvy, laky na nehty, skvrny od inkoustových kazet, etiket. S extra výkonem rozpouštědla. Pro pratelné i nepratelné textilie. Chrání barvy a materiály. Složení s extra silnou silou proniká do skvrny a tkaniny a umožňuje snadné oddělení. To se vztahuje na žvýkačky, stejně jako lepidlo nebo lak na nehty, skvrny a jiné skvrny.

Skvrny odstraňujte před praním. Nejdříve vyzkoušejte stálost barvy na skrytém místě tkaniny. Věnujte pozornost symbolům na ošetřovaném prádle. Odstranění skvrn nelze provést jemných tkaninách. Používejte vhodné pomůcky (např talířek a čistou utěrku). 
Použití: 
dostatečně namočit skvrnu tekutým Ďáblíkem, 10-15 min nechat působit, poté skvrnu důkladně vytřít suchým hadrem a nakonec vyprat jako obvykle. Při zvláště odolných skvrnách nechte působit tekutinu delší dobu a pak postupujte stejným způsobem dle návodu. 
Pro nepratelné tkaniny - postup dle návodu, jen místo praní nakonec očistit čistým vlhkým hadříkem.

Varování - 
Způsobuje vážné podráždění očí. 
Uchovávejte mimo dosah dětí. 
Při podráždění očí: opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, pokud je to možné. Pokračujte ve vyplachování vodou. 
Pokud podráždění očí přetrvává vyhledejte lékařskou pomoc / zajistěte lékařské ošetření.

DOVOZ NĚMECKO.

Doplňkové parametry

Kategorie: Odstraňovače skvrn
Hmotnost: 0.053 kg