Proktis-M Rektální čípky 2g 10 kusů

Kód: C_INT_PRO_CIP30
Neohodnoceno
Značka: Miralex
292 Kč 241 Kč bez DPH 973 Kč / 100 g
Skladem (4 balení)
Můžeme doručit do:
30.5.2023

Rektální čípky s kyselinou hyaluronovou jsou určeny k doprovodné léčbě po proktologické operaci, při hemoroidech, análních ragádách a fisurách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PROKTIS-M Rektální čípky 2g 10 kusů

Rektální čípky působí díky přítomnosti kyseliny hyaluronové, mukopolysacharidu, který je hojně distribuován v mnoha tělesných tkáních.

Výhody produktu

Kyselina hyaluronová slouží jako strukturální podpora a přináší tak tkáním napětí, výživu a pružnost

Složení produktu 

Sodná sůl kyseliny hyaluronové, olejový výtažek z pupečníku asijského, olejový výtažek z měsíčku lékařského, olejový výtažek z aloe pravé, esenciální olej z čajovníku australského

Doporučené použití

  1. Vyjměte čípek tahem za dvě předem nastřižená křidélka blistru.
  2. Zaveďte čípek do konečníku.

Z hygienického hlediska je správné si umýt ruce před a po použití zdravotnického prostředku.

Důležitá upozornění

Před použitím zdravotnického prostředku si pozorně přečtěte návod k použití a uchovávání.

Spotřebujte nejlépe do : datum uvedeno na obalu.

Množství v balení

Balení obsahuje 10 čípků.

Rektální čípky Proktis-M jsou účinné díky přítomnosti kyseliny hyaluronové, mukopolysacharidu, který se běžně vyskytuje v mnoha tkáních těla. Kyselina hyaluronová působí jako strukturální podpora, zajišťuje napětí, trofismus a elasticitu tkání. Schopnost kyseliny hyaluronové urychlit a zlepšit proces hojení a regeneraci tkání byla prokázána v četných klinických studiích.

Indikace: jako prostředek podporující proces regenerace sliznice v análním kanálu a konečníku po chirurgických zákrocích a operacích, při hemoroidálních onemocněních s vnitřními a vnějšími hemoroidy, při zánětech řitního otvoru a konečníku, při zánětech krypt, análních fisur a fisury, perianální píštěle.

Dávkování a způsob použití: užívejte jeden čípek večer nebo podle pokynů lékaře. Délka užívání závisí na vývoji příznaků.

Složení: sodná sůl kyseliny hyaluronové 5 mg, olejový extrakt z Centella asiatica, extrakt z měsíčkového oleje, extrakt z měsíčkového oleje, olejový extrakt z aloe vera, olej z čajovníku, polosyntetické glyceridy, BHT

Výrobce:

Miralex Sp. z o. o

Svatý. Lotnicza 4

64-920 Pila

Doplňkové parametry

Kategorie: Intimní zdravotní péče
Hmotnost: 0.04 kg