Dr. Beckmann High-Tech tekutá impregnace 250 ml

Kód: C_OCHP_DRBEC_IMP250
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Dr. Beckmann
170 Kč 140 Kč bez DPH
Skladem (>5 balení)
Můžeme doručit do:
31.3.2023

Vlivem namáhání při používání může být impregnace vnější vrstvy funkčního, outdoorového a sportovního oblečení časem narušena. Bezuhlíkové složení s duo efektem perliček v impregnaci Dr. Beckmann High-Tech Impregnator reaktivuje vodoodpudivé a špinavé vlastnosti membrány a zachovává její prodyšnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlivem namáhání při používání může být impregnace vnější vrstvy funkčního, outdoorového a sportovního oblečení časem narušena. Bezuhlíkové složení s duo efektem perliček v impregnaci Dr. Beckmann High-Tech Impregnator reaktivuje vodoodpudivé a špinavé vlastnosti membrány a zachovává její prodyšnost. Funguje okamžitě bez tepelné úpravy. Vhodné pro všechny high-tech, syntetické, membránové a softshellové textilie, stany, batohy a markýzy. Pro ideální přípravu použijte předem funkční prací prostředek na textil Dr. Beckmann.

  • pro funkční a outdoorové oblečení
  • odpuzuje vodu a nečistoty
  • zachovává prodyšnost
  • chrání ihned po umytí
  • Efekt duo
  • pro 2,5 kg

Dávkování: 100 ml (= 4 uzávěry) na 1 kg suchého prádla.

Praní v pračce: Oblečení perte podle pokynů pro péči a nechte ho v pračce mokré. Odstraňte zbytky pracího prostředku z oplachovací komory hlavního pracího cyklu. Do vyčištěné komory pro hlavní praní přidejte impregnační prostředek High-Tech (viz pokyny k dávkování) a perte při 30 °C na šetrný prací cyklus. Po skončení pracího cyklu textil vyjměte, mírně vyždímejte a vysušte na vzduchu.

Ruční praní: Přidejte impregnační prostředek High-Tech do 10 litrů vody (viz pokyny k dávkování) a namočte do něj textilie. Nechte je asi 20 minut namočené. Vyjměte textilie, mírně je vyždímejte a vysušte na vzduchu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Impregnační prostředky
Hmotnost: 0.3 kg