Nivea Baby koupelový olej sensitive 200ml

Kód: C_KOL_NIV_SEN200
Tip
Neohodnoceno
Značka: Nivea
109 Kč 90 Kč bez DPH
Skladem (5 balení)
Můžeme doručit do:
3.4.2023

PURE & SENSITIVE Bath Oil jemně čistí pokožku a vyživuje suchou a extrémně citlivou pokožku, aby se zabránilo zarudnutí a podráždění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PURE & SENSITIVE Bath Oil jemně čistí pokožku a vyživuje suchou a extrémně citlivou pokožku, aby se zabránilo zarudnutí a podráždění.

Jeho složení je obohaceno o organické bambucké máslo a Omega 6 lipidy. Obnovuje rovnováhu lipidů pokožky a tím podporuje obnovu přirozené, ochranné kožní bariéry. Vysoká koncentrace výživného oleje poskytuje trvalou ochranu před dehydratací pokožky a zabraňuje zarudnutí a podráždění pokožky

  • Organické bambucké máslo a Omega 6 lipidy pro hloubkovou hydrataci pokožky, stimulaci obnovy pokožky a urychlení hojení
  • 0 % parabenů, 0 % alkoholu, 0 % barviv
  • Hodnota pH šetrná k pokožce
  • Vyvinuto ve spolupráci s dermatology a pediatry

 Použití:

Dejte svému dítěti do koupele trochu koupelového oleje.
Zabraňte kontaktu s očima a v případě potřeby důkladně vypláchněte vodou!
Po koupeli odstraňte zbytek produktu, abyste zabránili uklouznutí!

Další informace: Kosmetický produkt má dobu minimální trvanlivosti 36 měsíců a doporučená doba spotřebování po otevření je 12 měsíců. Údaj o minimální trvanlivosti není povinné uvádět na obalu kosmetického přípravku, jehož minimální trvanlivost přesahuje třicet měsíců. U těchto výrobků se uvede údaj o době, po kterou lze přípravek po otevření používat, aniž by došlo k újmě na zdraví spotřebitele. Tato informace se vyznačí symbolem otevřené nádobky na krém.

Art.80549

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské pěny do koupele
Hmotnost: 0.25 kg