Bebiko 2 NutriFlor Expert kojenecké mléko od 6. měsíc 600 g

Kód: C_DEV_BEB_MK600
Tip
Neohodnoceno
Značka: Bebiko
299 Kč 272 Kč bez DPH 50 Kč / 100 g
Skladem (4 balení)
Můžeme doručit do:
30.5.2023

První roky dítěte jsou pro jeho vývoj nesmírně důležité a promítají se i do celého jeho pozdějšího života. S myšlenkou poskytnout mu to nejlepší bylo vytvořeno pokračovací mléko Bebiko 2. Obsahuje unikátní recepturu NUTRIflor expert, která byla navržena tak, aby se přizpůsobila měnícím se potřebám malého organismu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

První roky dítěte jsou pro jeho vývoj nesmírně důležité a promítají se i do celého jeho pozdějšího života. S myšlenkou poskytnout mu to nejlepší bylo vytvořeno pokračovací mléko Bebiko 2. Obsahuje unikátní recepturu NUTRIflor expert, která byla navržena tak, aby se přizpůsobila měnícím se potřebám malého organismu. To je důležité zejména v souvislosti s vyvíjejícím se trávicím systémem, který lze snadno podráždit.

Dlouholeté zkušenosti a výzkum mateřského mléka nám umožnily vybrat klíčové složky, které jsou zvláště důležité pro vývoj každého miminka. Všichni byli v pokračovacím mléce Bebiko 2. Za co jsou zodpovědní?

Vápník a vitamín D - minerál a vitamín, které dohromady tvoří skvělou živinu pro dětskou kostru a napomáhají jejímu správnému vývoji.
Vitamín A, C a D – příznivě působí na dětský organismus, zejména na jeho imunitní systém, který bojuje s infekcemi.
Kyseliny DHA a ALA – společně podporují správný vývoj zraku, mozku a nervových tkání.
Železo a jód – poskytují podporu při správném rozvoji kognitivních schopností dítěte.
Toto mléko samozřejmě obsahuje i unikátní složení vlákniny GOS / FOS, kterou najdeme v přírodním mateřském mléce. To vše pro děti, které potřebují jídlo navíc nebo plnohodnotnou výživu bez přístupu k mateřskému mléku.

Nutricia je společnost, která nabízí značku Bebiko, již léta podporuje rodiče a pečovatele těch nejmenších miminek. Dbá také na správný vývoj dětí, všechna jídla pro miminka vytváří s maximální pečlivostí.
Laktóza z MLÉKA, sušené odstředěné MLÉKO, slunečnicový olej s vysokým obsahem kyseliny olejové, demineralizovaná sušená syrovátka z MLÉKA, kokosový olej, řepkový olej, galaktooligosacharidy z MLÉKA (4,4 %), slunečnicový olej, syrovátkový koncentrát z MLÉKA, MLÉČNÉ proteiny, vápník, olej RYBY, fruktooligosacharidy (0,3 %), draslík, sodík, cholinchlorid, hořčík, emulgátor (SOI lecitiny), vitamín C, inositol, L-tryptofan, železo, L-karnitin, zinek, antioxidant (askorbylpalmitát), kyselina pantotenová, niacin, vitamín E, měď, thiamin, vitamín A, riboflavin, vitamín B6, jód, kyselina listová, mangan, selen, vitamín K, biotin, vitamín D, vitamín B12 Výživová tabulka Bebiko 2 NUTRIflor Expert v prášku na
pokračování
.
Hodnoty uvedené v tabulce je třeba považovat za orientační. Velikost a počet jídel přizpůsobte potřebám vašeho dítěte.
Pokud lékař neurčí jinak:

Věk kojence 7 měsíců a více / Počet porcí za den 3 / Voda (ml) 210 / Počet odměrek na porci 7

100 ml Bebiko 2 NUTRIflor Expert = 90 ml vody + 3 odměrky
1 plochá odměrka = 4,7 g

Návod na krmení dítěte

Bebiko 2 NUTRIflor Expert by měl být vždy připraven těsně před konzumací a spotřebován do 2 hodin po přípravě.Nepoužitou
část mléka nikdy znovu nepoužívejte. Jakákoli nespotřebovaná část mléka by měla být vyhozena ihned po dokončení jídla
Po krmení nenechávejte savičku se zbytkem mléka v ústech dítěte Mléko se nedoporučuje
ohřívat v mikrovlnné troubě, kvůli nebezpečí popálení
Způsob přípravy mléka
1. Umyjte si ruce, opaření odměrku a láhev se savičkou povařte 10 minut ve vodě nebo použijte sterilizátor.
2. Pitnou vodu vařte 5 minut a nechte vychladnout na cca 40°C.
3. Zkontrolujte tabulku krmení a nalijte do láhve přesné množství vody.
4. Vždy používejte pouze přiloženou odměrku.
5. Přidejte přesný počet plochých, nezabalených odměrek Bebiko 2 NUTRIflor Expert. Respektujte hodnoty uvedené ve výživové tabulce.
6. Uzavřete lahvičku a protřepávejte, dokud se prášek úplně nerozpustí. Nasaďte bradavku na láhev.
7. Zkontrolujte teplotu produktu vnitřní stranou zápěstí. Láhev a dudlík ihned po použití umyjte.

Důležité informace
Bebiko 2 NUTRIflor Expert, stejně jako ostatní pokračovací mléka, byste měli používat po konzultaci s lékařem. Doporučuje se, aby se krmení dítěte neměnilo náhle. 1) Přípravek je vhodný jako doplněk ke kojení, pokud je nutné dokrmování. 2) Přechod z krmení mlékem Bebiko 1 NUTRIflor Expert - postupně snižujte množství prášku Bebiko 1 NUTRIflor Expert a zvyšujte množství prášku Bebiko 2 NUTRIflor Expert.
Bebiko 2 NUTRIflor Expert lze také použít k přípravě kaší a bezmléčných kaší BoboVita.

Důležitá informace! Kojení je nejvhodnější způsob výživy kojenců. Výrobek je vhodný pro děti starší šesti měsíců. Prvních šest měsíců života kojence nemůže tento výrobek nahradit mateřské mléko. Výrobek by měl tvořit pouze součást pestré kojenecké stravy. Rozhodnutí o zavedení příkrmů, zejména do 6 měsíců věku, by mělo být učiněno po konzultaci s lékařem s přihlédnutím k individuálním potřebám kojence. Pro zdraví dítěte je důležitá pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl. Dbejte na správnou hygienu prvních zoubků, zejména před spaním.
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětská výživa
Hmotnost: 0.6 kg