Dr. Beckmann neutralizér pachů do lednice s limetkovým extraktem 40g

Kód: C_ODS_BEC_PACH40
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Dr. Beckmann
65 Kč 54 Kč bez DPH
Skladem (>5 balení)
Můžeme doručit do:
4.10.2023

Prostřednictvím samotných potravin nebo jejich neodbornému uskladnění působí nepříjemné pachy v chladničce nejen rušivě, ale dokážou ovlivnit i chuť jiných potravin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dr. Beckmann neutralizér pachů do lednice s přírodním extraktem - 40g

Německý přírodní neutralizér pachů do lednice, který obsahuje přírodní extrakt z citrusových plodů a má velice příjemnou a jemnou vůní citrusů. Tento speciální výrobek do lednice od značky Dr. Beckmann je ve tvaru vajíčka a jednoduše ho umístíte kdekoliv v lednici. Přípravek pro pohlcení pachů pak do sebe vstřebává zápach ze zrajících sýrů, ryb a mořských plodů nebo česneku a cibule. Díky svému přírodnímu složení neovlivňuje chuť ani vůni potravin v lednici.

Použití: odstraňte kryt a postavte do lednice na libovolné místo. Pohlcovač zápachů a osvěžovač lednice je aktivní dokud je v lahvičce gel.

Složení

Neutralizér pachů s přírodními extrakty z vápna absorbuje v chladničce nepříjemné pachy, které mohou být způsobeny potravinami (např. Ryby, sýry, cibule). Gelová formulace filtruje částice vyvíjející zápach ve vzduchu a váže je jako houba. Absorbuje nepříjemný zápach. Zachovává přirozenou chuť jídla. Účinkuje nejméně 2 měsíce. Podmínky skladování a používání: Uchovávejte v chladu a suchu. Sejměte víčko a odlepte průhledný film. Nasaďte víčko zpět a vložte produkt do chladničky (držáku vajec). Jakmile gel klesne pod značku, vyměňte jej za nový. Uchovávejte mimo dosah dětí.stavte do lednice na libovolné místo. Pohlcovač zápachů a osvěžovač lednice je aktivní dokud je v lahvičce gel.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čisticí prostředky do koupelny a kuchyně
Hmotnost: 0.05 kg