Dr. Beckmann kompletní čistič praček s vůní Ocean Fresh 250ml

Kód: C_CIS_BEC_PRAC250
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Dr. Beckmann
89 Kč 74 Kč bez DPH
Skladem (>5 balení)
Můžeme doručit do:
3.4.2023

Vysoce kvalitní a účinný čistič pračky odstraňující vápenité usazeniny, nečistotu, pachy a zbytky pracího prášku z bubnu, hadic, topného tělesa i z jiných, těžko dostupných částí pračky. Chrání kovové části a pečuje o gumová těsnění. Nové složení s aktivním uhlím.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

 

Hygienický čistič pračky značky Dr. Beckmann – účinně odstraňuje špínu a zápach.
 
Čistí interiér pračky jako je buben, topná spirála, hadice a další obtížně přístupné komponenty. S osvěžující a příjemnou vůní oceánu. Při pravidelném používání získáte perfektní čistotu a svěžest praného prádla. Likviduje mikroorganismy.
 
Nebezpečí Obsahuje: Morpholine, 2,6-dimethyl-, (2R,6S)-rel- Dráždí kůži. Způsobuje vážné poškození očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv.
PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla.
PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte lékaře. Odborné ošetření (viz doplňkové instrukce pro první pomoc na tomto štítku). Při podráždění kůže: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Kontaminovaný oděv svlékněte a před opětovným použitím vyperte. Odstraňte obsah/obal podle státních předpisů. <5 % neiontové povrchově aktivní látky, parfémy

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističe praček
Hmotnost: 0.25 kg