Doprava od 1 200 Kč ZDARMA (Balíkovna do 5 kg).

Softlan aviváž s vůní vanilky a orchideje 1 l

Kód: 2398
Tip
Značka: Softlan
54 Kč 45 Kč bez DPH
Skladem (8 ks)
Můžeme doručit do:
26.2.2024

Používáním této aviváže zajistíte, že vaše prádlo zůstane dlouhodobě měkké a voňavé. Oblečení, ošetřené touto aviváží, bude na dotek příjemně jemné, a zároveň bude chráněno proti poškození a pomačkání. Díky šetrné formuli aviváže není třeba obávat se podráždění citlivé pokožky alergiků. Stačí použít malou dávku aviváže pro dosažení intenzivního provonění prádla.

  • Intenzivní vůně
  • Chrání před poškozením a pomačkáním
  • Vhodné pro citlivou pokožku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použítí:

Aviváž Softlan přidejte do posledního máchání. Dávku upravte podle množství prádla a požadované měkkosti. Pro 4 až 5 kg prádla použijte:

  • 1/2 víčka při ručním praní (na 10 litrů vody)
  • 3/4 víčka pro měkké prádlo
  • 1 víčko pro extra měkké prádlo

Upozornění: Chraňte před mrazem. Skladujte mimo dosah dětí. Nebezpečí vážného poškození očí. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí ihned důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc.

Zcela prázdný a důkladně čistý plastový obal lze recyklovat. Neodhazujte obal do volné přírody. Chraňte recyklací životní prostředí. Označení SAVE WATER. 100% recyklovatelný obal.

Obsahuje: 5-15%: kationtové povrchově aktivní látky. Parfémy, kyselina mléčná, butyfenil, methylpropion, citronel, hexyl cinnamal, linalol.

Doplňkové parametry

Kategorie: Aviváže
Hmotnost: 1.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: