Kuschelweich NATUR aviváž - Sedmikrásky a pampelišky 1 l 40 PD

Kód: C_AVI_KUS_SAP40
Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: Kuschelweich
76 Kč 63 Kč bez DPH 8 Kč / 100 ml
Skladem (>5 balení)
Můžeme doručit do:
30.5.2023

 Tato veganská aviváž Kuschelweich Nature je z 98% vyrobena z ingrediencí přírodního původu - tedy obnovitelných.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Navíc je tato aviváž veganská, tzn. bez přísad živočišného původu - veškeré složky této aviváže jsou získány z rostlin. Neobsahuje žádná barviva, bílá barva aviváže je dána čistými přísadami. A je samozřejmě bez mikroplastů.

Je snadno biologicky odbouratelná - rostlinné povrchově aktivní látky jsou snadno biologicky odbouratelné.

Láhev této aviváže je vyrobena z 100% recyklovaného plastu (nejčastěji ze starých PET lahví).

 • čistá květinová vůně
 • veganské složení bez složek živočišného původu
 • bez barviv
 • bez mikroplastů
 • vhodná i pro domácí čističky
 • dermatologicky testovaná
 • vyrobena z obnovitelných surovin
 • láhev je vyrobena z 100% recyklátu
 • dovezena z Německa

 

Veganská bez přísad živočišného původu. Konvenční aviváže většinou obsahují přísady živočišného původu. Stále více lidí chce však alternativu bez živočišných složek. Změkčující přísady této aviváže „Pro lásku k přírodě“ jsou získány z rostlin . Proto je aviváž veganská.  

Láhev vyrobená ze 100% starého plastu

Láhve pro aviváž Nature „z lásky k přírodě“ jsou vyrobeny ze 100% staré umělé hmoty - tzv recyklovaných materiálů nebo R-PET . 99% pochází z použitých a recyklovaných nápojových lahví. Poslední 1% je další recyklovaný plastový odpad. Můžete tedy říci: ze starých lahví se stanou nové lahve. Samozřejmě bezpečné.

Kromě toho je láhev této aviváže jednou z nejlehčích lahví na aviváž v Německu. Kuschelweich si myslí, že je také důležité používat suroviny co nejšetrněji a recyklovat je. Láhve na aviváže se vyrábí přímo v místě plnění, takže nemusí být přepravovány prázdné se a tam, čímž se opět šetří životní prostředí. 0% barviv, 0% mikroplastů

Aviváže Kuschelweich „Pro lásku k přírodě“ neobsahují žádná barviva . Bílá barva aviváže je dána čistými přísadami. Aviváž je samozřejmě bez mikroplastů.

Aviváž je snadno biologicky odbouratelná - rostlinné povrchově aktivní látky jsou snadno biologicky odbouratelné. Bakterie je v čistírně odpadních vod během krátké doby rozloží.  

Dermatologicky potvrzená kompatibilita s pokožkou

Aviváže Kuschelweich „Z lásky k přírodě“ byly intenzivně dermatologicky testovány. Aviváž se nanáší přímo na pokožku testovaných osob a to ve zředěné formě. V testech jsou zahrniti i lidé s citlivou pokožkou. Žádná z testovaných osob nevykázala reakci na aviváž (zarudnutí kůže apod.). To potvrzuje toleranci kůže.  

Na základě obnovitelných rostlinných surovin

Působivých 98% všech ingrediencí v avivážích Kuschelweich „Pro lásku k přírodě“ je přírodního původu a tedy obnovitelných.  

Nepoužívejte na speciální tkaniny – GoreTex, mikrovlákno, funkční tkaniny a termoprádlo.

 • Upozornění: Chraňte před mrazem. Skladujte mimo dosah dětí. Nebezpečí vážného poškození očí. Zamezte styku s kůží a očima. Při zasažení očí ihned důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc.
 • Složení: aqua, dipalmitoylethyl hydroxyethylmonium methosulfaty, isopropyl alkohol, parfém, didecyldimonium chloride, kyselina citronová, simeticon, propylenglykol, taraxacum officinale (pampeliška) extrakt z kořene / oddenku

Doplňkové parametry

Kategorie: Aviváže
Hmotnost: 1 kg